Android Telefonunuzu Yeni Bir Görünüme Kavuşturacak, Kısa Süreliğine Bedava Olan 5 Başvuru Formu

Normalde ücretli olan, ancak kısa süreliğine ücretsiz olan 5 uygulamayı sizler için listeledik. Uygulamaları kullanarak telefonunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

iPhone kullanıcılarının yapabilecekleri fazla şey olsa bile, meslek serbest bir şekilde telefonu özelleştirmeye aşamasına geldiğinde ne eyvah ancak istenileni veremiyor. Olayın Android kısmına baktığımızda ise kullanıcıların fazla daha serbest kaldığını görüyoruz. Launcher’lar, ikon paketleri, üst düzey Wallpaper’lar derken, her Android telefonuna kendi bireysel özelliklerimizi yansıtabiliyoruz.

Bugün sizlere telefonunuzu özelleştirmeniz için normalde ücretli olan, ama kısa süreliğine bedava olan 5 adet uygulama sunacağım. Bu uygulamaları kullanarak kendinize en yerinde telefon ayarlarını yapabilirsiniz.

Oreo Square – Icon Pack

Olağan Fiyatı: 1,89 TL – Kesilmiş Fiyatı: Ücretsiz

Apex Launcher ile birlikte çalışan bu ikon paketi, telefonunuzun üzerinde Android 8 işletim sistemi varmış gibi görünmesini sağlayacak.

Oreo Square – Icon packİNDİR

Ortus Icon Pack Pro

Alışılagelmiş Fiyatı: 3,39 TL – Kesik Fiyatı: Bedava

Adamakıllı vektörel tasarımla geliştirilmiş 1200’den artı simgenin yer aldığı paketi kullanmak için Unicorn Launcher’ı indirmeniz gerekiyor.

Ortus Icon Pack ProİNDİR

Wallzy Pro – Custom UHD Wallpapers

Sıradan Fiyatı: 7,29 TL – Indirimli Fiyatı: Ücretsiz

Telefonu en çok değiştiren özelliklerden olan duvar kağıtları için en ayrıntılı uygulamalardan birisi. İçerisinde bulunan 18.000’den fazla duvar kağıdıyla geniş bir evraklar sunan başvuru formu, bu görselleri kendinize göre düzenleyebilmenize olasılık tanıyor.

Wallzy Pro – Custom UHD WallpapersİNDİR

Evolve Wallpapers

Sıradan Fiyatı: 2,79 TL – Kesik Fiyatı: Ücretsiz

Yüksek ayrıntılı duvar kağıtları arıyorsanız, bu başvuru işinize fazlasıyla yarayacak demektir. 3K çözünürlüğünde 178 tane duvar kağıdı yer alan dilekçe, son derece kolay kullanımı ile aradığınız şeyi hızlıca sunabilir.

Evolve WallpapersİNDİR

Fireplace 3D Pro Iwp

Olağan Fiyatı: 3,89 TL – Indirimli Fiyatı: Ücretsiz

Her lahza şöminenin başına oturup kitap okumayı seven birisiyseniz, bu başvuru formu hoşunuza gidebilir. Canlı duvar kağıdı ile ayrıca telefon keza de tabletinizin ekranını çok daha çarpıcı bir hale dönüştürebilirsiniz.

Fireplace 3D Pro lwpİNDİR


Bir Cevap Yazın