‘Ben Riski Sevmem’ Diyenler İçin Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler!

Bitcoin, yatırım yapmayı sevenler için epeyce karlı görünebilir. Ama herkes risk almayı sevmez. Neyse ama faucet siteleri aldıkları reklamlar ile ayrıca kendilerinin keza de ziyaretçilerinin kazanmasını sağlıyorlar.

An itibari ile Bitcoin, 10 bin dolar sınırını aşmış durumda. Dolayısı ile böylece fazla birey için Bitcoin iyi bir yatırım gibi arabulucu gibi görünüyor. Fakat kripto para piyasasına para yatırmadan yavaş yavaş girmek istiyorsanız faucet(musluk) siteleri, Altcoinler galip gelmek için oldukça yardımsever olabilir.

Ilk Kez altcoinlerin birikebileceği bir micropayment sitesi olan CoinPot’a aza olmalısınız. sonradan ise tek yapmanız gereken desteklenen faucet sitelere CoinPot hesabınıza belirli mail adresinizi girmek veya aynı mail adresi ile tescil almak.

Moonbitcoin, Bonusbitcoin ve Bitfun satoshi, Moonlitecoin Litecoin,  Moondogecoin Dogecoin, Moondashcoin ise Dashcoinleri 15 dakikada bir bedava olarak vermektedir. Dilerseniz coinlerinizi 24 saatte bir toplu olarak da çekebilirsiniz. Jurnal sadakat programı baştan sona kazandığınız bonus oranları her gün artmakta ve aracısız CoinPot hesabınıza aktarılmaktadır.

Hem Freebitco.in saat başı 25’e yakın satoshi vermektedir. Eğer arkadaşlarınıza bir referans linki verirseniz site armağan olarak ekstra bonuslar verecektir. Aynı şirketin freedogeco.in servisi ile Dogecoin de kazanabilirsiniz. Hem Btcheat de en iyi ‘musluk’ sitelerinden biridir ve 3 saatte bir manâlı miktarlarda satoshi vermektedir.

Altcoinler kazanabileceğiniz öteki siteler:

Doge.faucet Btcforeveryone Dashfaucet Ethereum faucet Litecoin Forumcoin Crazybitcoin Crazydoge Crazybitcoincash Adbtc (reklam sayfasını açık bırakarak günde 5000 kadar satoshi kazanılabiliyor.) Atcfaucet Dogefaucet Coinwhip Waliddoge Dogeforfree Speedupdogecoin Speeduplitecoin (bir zar oyunu sonrasında 4500’e kadar litoshi verebiliyor) Speedupbitcoin Blackcoinfaucet

Peki ne beceriksiz? Bir cüzdan. Dilediğiniz cüzdan servisini kullanabilirsiniz. Eğer bize soracak olursanız kolay arayüzü ve hızı nedeni ile Coinbase’i önerebiliriz. Ayrıca dilerseniz coinlerinizi Faucethub‘da da biriktirebilir, biriken coinlerinizi Bitcoin’e dönüştürebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın