Birlikte Yolculuk Etmeyi Seven Kedi ve Köpek!

İsimleri Baloo ve Henry olan bu ikilinin hoş hikayesi, sizi içten etkileyecek.

Avid yürüyüşçüleri Cynthia Bennett ve erkek arkadaşı, köpekleri Henry‘yi 2014’te yanlarına aldılar. Bennett; gördüklerinde yalnızca 14 haftalık olan, lakin aynı yaştaki öteki yavru köpeklerden beş kat daha büyük olan Henry ile birincil karşılaştığında onun kucağına kıvrılıp, karnını yukarı kaldırdığını ve yaşamlarını beraber geçireceklerini o süre anladığını söylüyor.

Birkaç ay önce ise çift, ailede diğer bir evcil hayvan olmasını istediklerine ve bununda bir cadde kedisi olması gerektiğine karar veriyor. Barınaklarda geçen 5 aylık arayıştan daha sonra Baloo adında bir yavru Siyam kedi karışımı buluyorlar. Köpekleri ile anlaşmasının nasıl olacağını merak eden çift, birincil karşılaşmadan itibaren Baloo’nun Henry’ye aşık olduğunu, tek sevdiği şeyin onunla oynamak ve gezmek olduğunu söylüyor.

Beraber ilk gezilerine başlamadan önce yaşadıkları hakkında “Ona nasıl alıştığına dair bir sürü soru var. Lakin gerçekten çok seviyor. Henry’nin tasmalarına dokunursam, Baloo kapıda çığlık atmaya başlıyor.” diyor Bennett.

Şimdilerde her yere beraber giden bu aile, Instagram üzerinden gittikleri yerlere ait resim paylaşımında da bulunuyor. Hesap isimleri: henrythecoloradodog olarak geçiyor. 

Umarız aralarındaki bu arkadaşlık hiç bozulmaz.

Kaynak : https://www.boredpanda.com/dog-cat-travelling-cynthia-bennett-baloo-henry/


Bir Cevap Yazın