Bundan Sonradan Destiny 2’yi Bedava Olarak Deneyebilirsiniz!

Activision, kendi oyununa ne kadar güvendiğini göstermek için oyunun birincil bölümünü ücretsiz olarak deneyebileceğinizi duyurdu.

Bu yılın en gösterişli oyunları aralarında bulunan Destiny 2, üç büyük platformda (PS4, Xbox One ve PC) deneme aşaması sunmaya başladı. 28 Kasım, yani bugünden başlayacak yeni düzenlemeye kadar bundan sonra Destiny 2’yi satın almadan önce deneyebileceksiniz.

Bedava deneme sürümünde iki bambaşka bölge yer alacak. Bunlar; dünyadaki Avrupa Vefat Bölgesi (EDZ) ve Titan uydusu olacak. Oyuncular, bunların haricen Farm sosyal alanını ziyaret edebilecekler.

Fazla oyunculu yarışmalara, klanlara ve fazla daha fazlasına katılabildiğiniz bedava deneme süresi, toplamda 7 düzey yükselmenize olanak tanıyor. Öteki oyunlarda olduğu gibi bu deneme sürümünün gerisinde oyundan çok hoşnut kalırsanız, sıfırdan açılmak yerine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PS4, Xbox One gibi konsollardan oyuna varmak basit, ancak eğer bir PC kullanıcısıysanız oyuna Battle.net platformu üzerinden ulaşıyorsunuz. Fakat bu platform Blizzard’ın dediğinizi işitiyorum, oysa hatırlatmam gerekirse Destiny 2’yi yapan Activision firması ile Blizzard firmaları iki taraflı. Anlayacağınız, Call of Duty’yi yapanlarla World of Warcraft’ı yapanların tek bir para kaynağı var.

Kaynak : http://www.ign.com/articles/2017/11/27/destiny-2-free-trial-for-ps4-xbox-one-pc-announced


Bir Cevap Yazın