Dapulse ve Trello rakibi proje yönetim uygulaması: Productboard 2.0

Bugün Producthunt‘ta karşımıza çıkan proje yönetim uygulaması Productboard 2.0Dapulse ve Trello gibi çözümlere karşı taraf edinmek istiyor. Özelleştirilebilir panolar, entegrasyonlar, şart izleme ve tayin yönetimi gibi yeteneklere sahip olan Productboard 2.0, 20 ya da 50 karakter gruplar kadar kullanılabiliyor.

Ücretli bir servis olan Productboard 2.0, aylık 49 ve 99 dolar olmak üzere iki öbür seçenek sunuyor. 49 dolarlık versiyon toplamda 20 karakter bir takım göre kullanılırken 5 proje üstünde çalışılabiliyor. 99 dolarlık versiyonda ise 50 şahsiyet bir takım oluşturma ve toplamda 10 proje üstünde niyetlenmek olası.

Varlıklı entegrasyon desteği

Intercom, Zendesk, Trello, GitHub, Pivotal tracker, Zapier, Slack, Google Apps ve Chrome eklentileri ile entegre bir şekilde de çalışabilen Productboard 2.0, proje üstünde birlikte çalışan herkesin rahatça kullanabileceği bir platform. Renkli ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan Productboard 2.0, proje idare anlamında farklı bir çözüm denemek isteyenler için başarılı bir alternatif.

Keza ekip için ayrıca de halka açık bir şekilde yol haritaları oluşturmanıza da olasılık karşılayan Productboard 2.0, public portal baştan sona planlarınızı ve çalışmalarınızı kullanıcı kitleniz ile paylamanıza da imkan veriyor. Dilerseniz Productboard 2.0’ye buradan ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın