Kendi Avatarlarınızı Oluşturabileceğiniz 5 Mükemmel Site!

Sosyal medyanın en eğlenceli yanı, birbirinden açıklayıcı emojiler ve avatarlarla kurulan görsellerle iletişim olsa gerek. Bu işi seven seviyor, biliyoruz. İşte farklı tarzlarda kendi avatarlarınızı üretebileceğiniz 5 ayrı internet sitesi.

Hangimiz bir dönem çizgi kahraman edinmek istemedik ki? ya da sosyal medyadaki kimliğimizi, bizi en iyi şekilde sembolize edecek karakterlerle süslemedik? 

Hiç şüphesiz ki, internetteki varlığınızı renklendirecek avatar dünyası, aynı zamanda çevrimiçi gizliliğiniz için de altın bedel. Reel bir resim göstermek yerine sosyal medyada kuytu bir kimlikle takılmanın zarardan çok yararı var. 

Bu araçları göstermek için pek gelişmiş dijital sanat bilgilerine de ihtiyacınız yok. her biri epeyce basit arayüze sahip olan sitelerde gönlünüzce kendi sanal karakterinizi oluşturabilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Sitelere varmak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

1. Avataaars Generator: Emoji dünyasında giriş yapın

Emojiler, bütün dünya göre aşina sembollerdir. Peki sizin niçin kendi emojiniz olmasın? Ortaya çıkan görütüleri 300 x 300 piksel çözünürlüğünde indirebilirsiniz.

2. Face.co: Detaycılar için birebir!

Bir önceki internet sitesi, bireysel detayları pek da sunamadığınız bir hizmet sağlıyor. Ancak Face.co, hem güvenlik önlemleri keza de detaycı yapısıyla diğerlerinden ayrılıyor.

3. 8BitIcon: 8-Bit Pixel Art ile Retro Avatar

Bir Zamanlar bilgisayar grafikleri böyleydi. 8 bitlik piksel sanatına dönüşen bir zamanın dijital kahramanları arasına katılmak istemez misiniz? 

Face.co’ya aynı detaycı yapısıyla retro kahramanlar haline bozmak daha kolay olamazdı. 

4. Powerpuff Yourself: Oysa yalnızca kızlar için değil!

Popüler çizgi dizi Powerpuff Girls’ü hatırlamayan yoktur. Bu site, bütünüyle efsanevi evrene katılmanızı sağlıyor. Bir De erkek karakterler yaratmak için gereken tüm materyaller de burada bulunuyor. 

5. South Park Avatar: İster Kenny’I bastan çizin, ister kendinizi!

South Park’ın sahneleri internet dünyasına viral denilen kavramı getirmiştir. Hem yetişkin hem de çocukların severek izlediği maceralarıyla hepimizi güldüren karakterleri arasına katılabilirsiniz.

Kaynak : http://www.makeuseof.com/tag/make-cool-avatars-profile-pictures-easiest-sites/


Bir Cevap Yazın