Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Işık Halkası Gelen 6 App Store Uygulaması

Eğer bir iPhone’unuz varsa bugün kendinizi uğurlu hissedebilirsiniz.

Genelde pahalı uygulamaların baş gösterdiği App Store’da, bir takım uygulamalar geliştiricilerin aldığı karar doğrultusunda belirtilmiş bir süreliğine ücretsiz ışık halkası geldi. Muhakkak bu ücretsiz uygulamalardan faydalanabilmek için elinizi tez tutmanız gerekmekte. Lafı çok uzatmayalım ve App Store’da ücretsiz ayla gelen uygulamaları belirtelim.

NOT-Eğer uygulamalar ücretliyse bu şart dilekçe geliştiricilerinin aldığı karardan ötürüdür.

Active Voice

Mesaj ya da e-posta gönderimlerinizi sesli olarak yapabileceğiniz bir tatbik. Herhangi bir yazıyı bilgisayarınıza devretmek için de kullanılabilir. İndirmek için tıklayınız.

Kaset Çalar

90 döneminin başında doğanların son zamanlarına eşit geldiği kaset çalarlara dönmeye ne dersiniz. Bu başvuru formu nostaljik bir hava eşliğinde müziklerinizi dinlemenizi sağlıyor. İndirmek için tıklayınız.

Listaway

Yapılacaklar listesi, tayin yöneticisi ve hatırlatıcıları içeren Listaway, sizin için epeyce elverişli bir ajanda görevi görebilir. İndirmek için tıklayınız

Hava Durumu

Gezegenimizin hayret verici derecede hoş 3D görüntüleri eşliğinde dünyanın herhangi bir noktasının hava durumunu zahmetsizce öğrenebileceğiniz bir başvuru formu. Eğer böyle bir uygulamanız yahut bence indirilmeye bedel. İndirmek için tıklayınız.

Relax Rain

Yoğun, stresli ya da can sıkıcı bir işiniz ya da okulunuz varsa bu dilekçe tam size kadar. Oldukça basit bir us sonucu ortaya çıkan bu dilekçe tamamen günün yorgunluğunu yağmurun huzur veren sesiyle atabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Perfect Me

Bu başvuru kendinizi geliştirebilmeniz için size yardımcı olmayı hedefliyor. Örneğin, spor yapmak ya da dil öğrenmek için sizi motive ediyor.

 

Kaynak : https://www.digitaltrends.com/mobile/daily-app-deals-ios-11-27-2017/


Bir Cevap Yazın