Razer, 500 mAh Daha Pozitif Batarya İçin 3.5 mm Kulaklık Girişinden Vazgeçti

Razer, duyurduğu zeki telefonu Razer Phone’da 3.5 mm kulaklık girişinin neden bulunmadığını açıkladı.

Razer CEO’su Min-Liang Tan, yakında çıkmaya hazırlanan yeni telefonları hakkında bazı talimatlar yaptı. Daha önce telefonun bazı özelliklerini açıklamayı ihmalkârlık etmeyen CEO, şu anda de 3.5mm’lik kulaklık girişinin bulunmayacağını açıkladı. Tan, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Kulaklık jakını çıkartarak, batarya boyutunu kayda değer derecede artırmayı başardık(500 mAh fazladan eklendi). Bu bölge sayesinde performansı geliştirmek için daha artı bölge kalıyor. Razer’ın yakında çıkacak telefonunda, 24-Bit THX sertifikalı DAC adaptörü bulunuyor. Bu sayede son derece nitelikli ses elde edebiliyoruz. Bu da temel olarak, analog kulaklar takmak isteyenler için daha nitelikli kulaklık sesi veriyoruz demektir.”

Hem özel bataryanın taşıma işlemlerini geciktirdiğini ve fiyatların arttığını söyleyen Tan, daha büyük bir batarya, üstün kulaklık kalitesi ve daha iyi bir performans verecek telefonda 24-bit adaptör bulunacağını söyledi.

Peki, sizce telefonda 3.5 mm kulaklık girişi olmaması kabul edilebilir bir şey mi, yahut toplum olarak henüz böyle şeylere hazır yok miyiz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Kaynak : http://www.androidpolice.com/2017/11/27/razer-says-headphone-jack-removal-allowed-500mah-battery-superior-audio-razer-phone/


Bir Cevap Yazın