WhatsApp Çöktü!

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a dünyanın çoğu bölgesinden erişim sorunu yaşanıyor. Popüler mesajlaşma uygulamasını kullanırken ara ara bağlantı sorunu yaşayan ve hiç temas kuramayan kullanıcılar, sosyal ağ siteleri üzerinden yaşadıkları sorunu dile getiriyor.

WhatsApp dünya genelinde çöktü. WhatsApp’ta dünya genelinde bir bağlantı sorunu yaşanıyor. Meydana gelen teknik arızanın neden olduğu konusunda herhangi bir resmi yorumlama yapılmazken, sorunun Avrupa sunucularından kaynaklandığı görülüyor. öte taraftan WhatsApp’ta yaşanan sorunun saat 21:00’den itibaren bölge alan olmak üzere arttığı da kullanıcıların raporladığı durumlardan birtanesi.

FACEBOOK SATIN ALMIŞTI

Facebook kadar 19 milyar dolara satın alınan WhatsApp, bu satın almanın arkasında çoğu yeni özelliğe kavuşmuş ve dünya genelinde keza yazılı, ayrıca sesli ayrıca de görüntülü sohbet uygulamaları arasından sıyrılarak zirveye oturmuştu.

1.5 MİLYAR KULLANICISI VAR

Günümüzde yaklaşık olarak 1 buçuk milyar kullanıcı sayısı bulunan WhatsApp, geçtiğimiz dönemlerde Snapchat ile hayatımıza giren “Hikaye” özelliğini de uygulamaya eklemiş ve bu özelliğiyle bir kesim kullanıcıdan olumsuz geri dönüş alsa da, bir kesim kullanıcıdan da olumlu tepkiler almıştı.

Sizin WhatsApp’ınız ne durumda?


Bir Cevap Yazın