YouTube’dan İzlediği Videolarla Geliştirici Olan Buse Özer’in Elinden Meydana Çıkan 5 Mobil Oyun

Hemen Şimdi 23 yaşında genç bir geliştirici olan Buse Özer, YouTube’dan izlediği videolar bir uçtan bir uca geliştiriciliği öğrenerek birbirinden hoş 5 oyun yaptı.

Oyunlarını Play Store’dan Buse Games adıyla yayınlayan Buse Özer, Arcade türünde 5 oyunla karşımıza çıkıyor. Geliştiriciliği yalnızca video izleyerek öğrenmesine karşın epeyce başarılı işler çıkaran Buse’nin bu 5 oyunu yalnızca Android platformunda bulunuyor. Tüm oyunlarını 1 sene gibi kısa bir sürede geliştiren Buse, yakında oyunların iOS platformunda da yerini alacağını belirtti. 

Derhal bu oyunların hangileri olduklarına sırasıyla bir bakalım:

Hop Hop 2

6 ayrı karakteri yönettiğiniz oyunda, yuvarlakların içerisinden geçip en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.

Hop Hop 2İNDİR

Hop Hop Color Cube

Oyundaki ‘küp’ karakterini atlatarak ilerleyeceğiniz oyun, zaman geçtikçe daha da zorlaşan bir mekaniğe sahip.

Hop Hop Color CubeİNDİR

Dino Trex 2018

Chrome’daki ünlü T-Rex oyunundan ilham alınarak geliştirilen oyun, ebedi koşu oyunu türünde. Toplam 3 ayrı modda karşımıza meydana çıkan oyundaki karakterlerden 2 tanesine renkli, bir tanesi ise orijinal Dino T-Rex görüntüsüne sahip.

Dino Trex 2018İNDİR

Color Cube

Arcade ve bulmaca türünün bir arada harmanlandığı Color Cube’da nesneler fizik kurallarına tarafından hareket ediyorlar. Karakterin ağır çekimde ilerlemesi gibi özelliklere sahip olan oyunu aşağıdaki URL üzerinden indirebilirsiniz.

Color CubeİNDİR

Tough Jumping 2

5 oyun arasında en çok indirilen oyun olarak dikkat çekici sonsuz ilerleme türündeki bu oyunda amacınız, ulaşabileceğiniz en yüksek kata gelmek.

Tough Jumping 2İNDİR


Bir Cevap Yazın